Partnerství OnlineMedical & MEDIAPHARMA

Připojte se ke stovkám lékařů a získejte výrazné slevy v našem e-shopu společně s obrazovkou do své čekárny zdarma!
 

V rámci navázané spolupráce našeho e-shopu se společností MEDIAPHARMA, a.s. nabízíme našim zákazníkům, lékařům se specializací praktické lékařství, praktické lékařství pro děti a dorost a gynekologie, bezplatnou instalaci obrazovky s vysíláním pro pacienty čekající v čekárně společně se speciálním slevovým programem na zdravotnický materiál i celý další sortiment z e-shopu www.onlinemedical.cz

Díky obrazovce od Mediapharmy máte výhodnější ceny oproti běžným spotřebitelům i B2B partnerům. Na příklad 25% slevu na značku Alltest, 15% slevu na zdravotnický sortiment od ZARYS nebo 15% slevu na značku Lavon a mnoho dalších.

SLEVOVÝ PROGRAM
NA NABÍZENÝ SORTIMENT

OBRAZOVKA ZDARMA
DO VAŠÍ ČEKÁRNY

BEZPLATNÝ SERVIS
A INSTALACE

Instalaci obrazovky do Vaší čekárny zajistí společnost MEDIAPHARMA prostřednictvím svého smluvního servisu ve s Vámi domluveném termínu. Vysílání běží automaticky po dobu Vašich ordinačních hodin, program vysílání je samostatný pro každou specializaci a je pravidelně měsíčně měněn. V případě jakýchkoliv technických potíží zajišťuje společnost MEDIAPHARMA bezplatný servis.

Společně s instalací obrazovky ve Vaší čekárně Vám automaticky zřídíme Váš zákaznický účet na našem e-shopu, resp. na vašem stávajícím zákaznickém účtu zaktivujeme speciální slevový program, díky němuž budete moci nakupovat za výrazně nižší ceny celý náš nabízený sortiment.

Pro další informace a pro instalaci obrazovky společně se zařazením do našeho speciálního slevového programu kontaktujte přímo společnost MEDIAPHARMA emailem na adresu info@mediapharma.cz
nebo telefonicky na číslo +420 325 553 934.

Těšíme se, až začnete z našeho partnerství se společností MEDIAPHARMA profitovat i Vy!