Ochranné
rukavice


Nitrilové rukavice Peha-soft nitrile - Hartmann
velikost S,M,L - 100ks

Spolehlivá ochrana proti patogenům, chemikáliím i cytostatikům.

Vysoká pružnost.

Nesterilní bezlatexové rukavice bez pudru, modré


Detail produktu:

Jednorázové rukavice Peha-soft nitrile jsou vyrobeny z měkké nitrilové pryže
Rukavice nejsou pudrované, ale mají speciální vnitřní vrstvu pro snadné nasazení na ruce.

  •  odolné jednorázové rukavice pro použití ve všech oblastech, kde mají spotřebitelé určité riziko kontaminace,
  •  zejména vhodné pro osoby se sklonem k alergii na latex nebo pro osoby, které mají hypersenzitivní reakce na rukavice s práškem.
  •  vhodné pro použití jako zdravotnický prostředek podle EN 455 a jako osobní ochranné prostředky podle EN 374 kategorie III - v laboratořích, pro zacházení s chemikáliemi a dezinfekčními prostředky.
  •  mohou být používány v přímém kontaktu s potravinami.

Další výhody rukavic Peha-soft nitrile

  • vhodné pro osoby se skolen k alergii na latex
  • vhodné pro osoby přecitlivělé na rukavice s práškem
  • mohou být v kontaktu s potravinami
  • mohou být nošeny na pravé i levé ruce

Nitrilové rukavice skvěle padnou, mají hrubší povrch v oblasti prstů, který zajišťuje ideální úchop. Jsou vysoce elastické a odolné proti roztržení.

Jak rukavice Peha-soft nitrile fungují

Nitrilový pryžový materiál je měkký a pružný pro snadné natažení rukavic, zároveň je odolný proti roztržení a účinně chrání pokožku ve všech oblastech, kde jsou uživatelé vystaveni možné kontaminaci a zároveň potřebují vysokou dotykovou citlivost.

Výrobce:

Společnost HARTMANN – RICO a.s. vznikla v roce 1991 spojením úspěšného výrobce vaty, obvazového materiálu a hygienických potřeb Rico
(firma založena jako Richter&Compagnon r. 1891 v Chomutově) a předního světového výrobce zdravotnických a hygienických výrobků, firmy
PAUL HARTMANN (založena r. 1818 v Heidenheimu).

Tímto krokem se společnost zároveň stala součástí silné mezinárodní skupiny HARTMANN. Skupina HARTMANN je doma na každém kontinentu. Věří v nekonečné možnosti zlepšování řešení zdravotní péče, které dávají do rukou profesionálům ve zdravotnictví i běžným uživatelům. Opřít se mohou o 200 let zkušeností, hluboký vhled do problematiky a odborné znalosti z oblasti zdravotnictví, které získávají díky neustálému dialogu se všemi skupinami zákazníků.


Velkoobchod

U nás v Online Medical máme stovky tisíc produktů skladem. V rámci velkoobchodu dodáváme pouze našim B2B partnerům, mezi které patří nemocnice, lékárny, úřady, školy i velké korporace. Zakládáme si na rychlosti dodání smluveného zboží díky velkým skladovým zásobám a široké nabídce produktů z oblasti zdravotního sortimentu a ochranných pomůcek.

Cenu stanovujeme vždy individuálně, proto neváhejte a kontaktujte nás hned teď. Váš sklad se zdravotním sortimentem a ochrannými pomůckami bude připraven na nápor Covid-19. Povinných testů pro zaměstnance budete mít vždy dostatek, kvalitní respirátory FFP2 ani roušky vám nedojdou. Své pracovníky můžete s klidným svědomím chránit ochrannými obleky a kvalitní desinfekcí.

Poptejte větší množství

Kamenná pobočka:
Hybernská 24, Praha 1 (pasáž)

Telefon:
+420 253 253 753

E-mail:
info@onlinemedical.cz