Pulzní
oxymetry


Pulzní oxymetr BEURER PO 40

Pulzní oxymetr je vhodný zejména pro rizikové pacienty, např. osoby s onemocněním srdce, astmatiky, ale také pro sportovce a zdravé osoby, které se pohybují ve velkých výškách (např. horolezci, lyžaři nebo sportovní letci).

Slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpO2) srdeční frekvence (PRbpm) a pulzního modulačního indexu (PMI).

Používá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky, které dopadají na prst vložený dovnitř přístroje.

Záruka 5 let


Detailní popis produktu

Pulzní oxymetr je vhodný k použití nejen doma a na cestách, ale i ve zdravotnické oblasti (nemocnice, zdravotnická zařízení).

U člověka s nízkou hodnotou saturace hemoglobinu kyslíkem se ve větší míře objevují tyto příznaky:

  • dušnost
  • zvýšení srdeční frekvence
  • pokles výkonnosti, nervozita a náhlé pocení


Chronická a známá snížená saturace kyslíkem vyžaduje sledování pomocí pulzního oxymetru a kontroly u lékaře. Náhlé snížení saturace kyslíkem, s průvodními symptomy nebo bez nich, je nutno ihned řešit s lékařem, může se jednat o ohrožení života.

Nastavení:

  • zobrazení: displej s 6 zobrazeními
  • jas: požadovaný jas displeje
  • grafické zobrazení pulsu

Příslušenství:

  • baterie 2x AAA 1,5 V
  • řemínek na krk
  • pouzdro na opasek

VARTA BATERIE SUPERLIFE R03P/AAA/2003 BL4 4KUSY

Výrobce:

Německý rodinný výrobce Mittelstand elektrických zařízení pro zdraví a pohodu. Společnost, která byla původně výrobcem elektrických přikrývek, začala diverzifikovat svoji produktovou řadu v 80. letech a nyní vyrábí přibližně 2200 produktů včetně vah a tlakoměrů.

Velkoobchod

U nás v Online Medical máme stovky tisíc produktů skladem. V rámci velkoobchodu dodáváme pouze našim B2B partnerům, mezi které patří nemocnice, lékárny, úřady, školy i velké korporace. Zakládáme si na rychlosti dodání smluveného zboží díky velkým skladovým zásobám a široké nabídce produktů z oblasti zdravotního sortimentu a ochranných pomůcek.

Cenu stanovujeme vždy individuálně, proto neváhejte a kontaktujte nás hned teď. Váš sklad se zdravotním sortimentem a ochrannými pomůckami bude připraven na nápor Covid-19. Povinných testů pro zaměstnance budete mít vždy dostatek, kvalitní respirátory FFP2 ani roušky vám nedojdou. Své pracovníky můžete s klidným svědomím chránit ochrannými obleky a kvalitní desinfekcí.

Poptejte větší množství

Kamenná pobočka:
Hybernská 24, Praha 1 (pasáž)

Telefon:
+420 253 253 753

E-mail:
info@onlinemedical.cz