Roušky
Nanoroušky

Roušky a Nanoroušky českých a ověřených výrobců

Na rozdíl od obyčejných roušek z běžných materiálů jsou nanoroušky ušité ze speciálního vlákna s aktivním filtrem PA6 obsahujícím stříbro, které brání průniku virů i bakterií, tedy i covidu-19. Nanovlákenná membrána dokáže zachytit a zahubit viry a bakterie s 99% účinností. Nanoroušky, které máme v nabídce, jsou co do velikosti vhodné pro muže i pro ženy a tento produkt u nás koupíte i v dětské velikosti.

České nano roušky DAMA TRADE
Novinka! Exkluzivně ve spolupráci se společností DAMA TRADE s.r.o. přinášíme na trh české nano roušky nejvyšší kvality!

České nano roušky
Všestranná 4-vrstvá rouška poskytne pocit jistoty i profesionálům jako jsou zdravotníci, záchranáři či policisté. Účinnost (BFE) je 98 %.

České chirurgické roušky IIR ochrana 98%
Chirurgická ústenka jednorázová třídy IIR je třívrstvá ochranná rouška s mikrobakteriálním filtrem z netkané textilie.

Rouška ochranná
Ochranné ústní roušky z netkané textilie s fixačním drátkem na přizpůsobení tvaru.
Roušky splňují nejpřísnější kvalitativní normy.

Velkoobchod

U nás v Online Medical máme stovky tisíc produktů skladem. V rámci velkoobchodu dodáváme pouze našim B2B partnerům, mezi které patří nemocnice, lékárny, úřady, školy i velké korporace. Zakládáme si na rychlosti dodání smluveného zboží díky velkým skladovým zásobám a široké nabídce produktů z oblasti zdravotního sortimentu a ochranných pomůcek.

Cenu stanovujeme vždy individuálně, proto neváhejte a kontaktujte nás hned teď. Váš sklad se zdravotním sortimentem a ochrannými pomůckami bude připraven na nápor Covid-19. Povinných testů pro zaměstnance budete mít vždy dostatek, kvalitní respirátory FFP2 ani roušky vám nedojdou. Své pracovníky můžete s klidným svědomím chránit ochrannými obleky a kvalitní desinfekcí.

Poptejte větší množství

Kamenná pobočka:
Hybernská 24, Praha 1 (pasáž)

Telefon:
+420 253 253 753