Rychlé domácí
CRP testy


Veroval® domácí test ke zjištění
přítomnosti drog v těle

Domácí víceúčelový test na drogy Veroval vám pomůže při podezření na užívání amfetaminů, benzodiazepinů (uklidňujících prostředků), kokainu, marihuany, metadonu a opiátů. Test funguje na principu vylučování specifických látek do moč. 

  • Rychlý domácí test, který pomůže odhalit užívání více druhů drog.
  • Výsledek do 5 minut
  • Přesnost 96%

Test zjistí z moče přítomnost těchto drog:

  • amfetaminy
  • benzodiazepiny
  • kokain
  • marihuana
  • metadon
  • opiáty

Drogy jsou psychoaktivní látky, které ovlivňují chování a náladu svých uživatelů. Způsobují rozmanité druhy reakcí, které mají negativní dopad na jejich poživatele. Kromě mnoha zdravotních problémů jde i o psychosociální potíže jako dopad na rodinné příslušníky, tendence k přestupkům a posléze zvýšená kriminalita apod. Drogy jsou významným rizikem i pro okolí svého příjemce, jako je např. řízení automobilu pod jejich vlivem, kdy dochází k přímému ohrožení života ostatních lidí. Nebezpečné jsou zejména pro mladé lidi, kteří mají tendenci být odvážnější a rádi zkoušejí nové věci. Jejich užívání s sebou přináší řadu rizik - vzniká na nich závislost a působí negativně na tělesné i duševní zdraví.

Z jednoho vzorku moči získáte výsledky na všechny testované typy moči zároveň, a to pomocí jednoduché testovací kazety se šesti samostatnými proužky.

Značka:

VEROVAL

Zdravý životní styl má dnes vysokou prioritu pro mnoho lidí. Díky svému komplexnímu portfoliu vychází značka Veroval vstříc požadavkům zákazníků, kteří chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou.Veroval má ve své nabídce přístroje a testy určené pro domácí diagnostiku, která umožňuje pravidelně monitorovat zdravotní stav, a včas tak rozpoznat možná zdravotní rizika. 

Distributorem výrobků značky Veroval je Hartmann.S revolučními domácími diagnostickými testy Veroval během několika málo vteřin například odhalíte nedostatek železa v organizmu, onemocnění bakteriálního původu a celé spektrum dalších zdravotních komplikací.

Všechny produkty jsou klinicky ověřené.

Dokumenty ke stažení:


Návod k použití

Velkoobchod

U nás v Online Medical máme stovky tisíc produktů skladem. V rámci velkoobchodu dodáváme pouze našim B2B partnerům, mezi které patří nemocnice, lékárny, úřady, školy i velké korporace. Zakládáme si na rychlosti dodání smluveného zboží díky velkým skladovým zásobám a široké nabídce produktů z oblasti zdravotního sortimentu a ochranných pomůcek.

Cenu stanovujeme vždy individuálně, proto neváhejte a kontaktujte nás hned teď. Váš sklad se zdravotním sortimentem a ochrannými pomůckami bude připraven na nápor Covid-19. Povinných testů pro zaměstnance budete mít vždy dostatek, kvalitní respirátory FFP2 ani roušky vám nedojdou. Své pracovníky můžete s klidným svědomím chránit ochrannými obleky a kvalitní desinfekcí.

Poptejte větší množství

Kamenná pobočka:
Hybernská 24, Praha 1 (pasáž)

Telefon:
+420 253 253 753

E-mail:
info@onlinemedical.cz