Rychlé domácí
CRP testy


Veroval® Nedostatek železa - domácí test

Cítíte se často unaveni? Bolí vás hlava? Do ničeho se vám nechce? Může vám chybět jeden z důležitých prvků, a to železo.

Je proto dobré, abyste zkontrolovali, zda vaše potíže nejsou způsobeny právě nízkou hladinou železa. S domácím testem Veroval se zvládnete otestovat sami a na výsledek budete čekat jen 10 minut.

  • Rychlý a spolehlivý domácí test ke zjištění hladiny železa v těle.
  • Výsledek do 10 minut
  • Přesnost 95%

Detailní popis produktu

Cítíte se často unaveni? Bolí vás hlava? Do ničeho se vám nechce? Může vám chybět jeden z důležitých prvků, a to železo.

Je proto dobré, abyste zkontrolovali, zda vaše potíže nejsou způsobeny právě nízkou hladinou železa. S domácím testem Veroval se zvládnete otestovat sami a na výsledek budete čekat jen 10 minut.

Hladinu železa je možné upravit změnou stravy nebo vhodným potravinovým doplňkem. Postup konzultujte se svým lékařem. Pokud by byly hladiny příliš nízké, lékař má možnost předepsat vám léky na vyrovnání deficitu železa v těle. 

Jak test funguje?

Test spočívá v imunologickém zjištění proteinu feritin v krvi, ve kterém se železo ukládá v buňkách. Nedostatek železa znamená, že koncentrace feritinu v krvi je nižší než 20 nf/ml. I v domácím prostředí dosáhnete přesných výsledků. Spolehlivost testu Veroval Nedostatek železa je vyšší než 95 %.

  • Jednoduché použití
  • Potřebujete pouze jednu kapku krve.
  • Odeberte ji lancetou přiloženou k testu.
  • Smíchejte krev s roztokem. Je přitom důležité směs řádně protřepat.
  • Odkápněte směs na testovací kazetu a za 10 minut odečtěte výsledek.
  • Důležité pro krvetvorbu: anorganické železo

Jako součást červeného krevního barviva, hemoglobinu, hraje železo důležitou roli v zásobování organismu kyslíkem a v energetickém metabolismu.
Typickými příznaky nedostatku železa je častá únava, bledost a bolest hlavy. Další možné potíže jsou silné bušení srdce nebo dušnost. Zhruba 2 z 10 dětí a žen v plodném věku jsou postiženy nedostatkem železa.

Značka:

VERONAL

Zdravý životní styl má dnes vysokou prioritu pro mnoho lidí. Díky svému komplexnímu portfoliu vychází značka Veroval vstříc požadavkům zákazníků, kteří chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou.Veroval má ve své nabídce přístroje a testy určené pro domácí diagnostiku, která umožňuje pravidelně monitorovat zdravotní stav, a včas tak rozpoznat možná zdravotní rizika. 

Distributorem výrobků značky Veroval je Hartmann.S revolučními domácími diagnostickými testy Veroval během několika málo vteřin například odhalíte nedostatek železa v organizmu, onemocnění bakteriálního původu a celé spektrum dalších zdravotních komplikací.

Všechny produkty jsou klinicky ověřené.

Dokumenty ke stažení:


Návod k použití

Velkoobchod

U nás v Online Medical máme stovky tisíc produktů skladem. V rámci velkoobchodu dodáváme pouze našim B2B partnerům, mezi které patří nemocnice, lékárny, úřady, školy i velké korporace. Zakládáme si na rychlosti dodání smluveného zboží díky velkým skladovým zásobám a široké nabídce produktů z oblasti zdravotního sortimentu a ochranných pomůcek.

Cenu stanovujeme vždy individuálně, proto neváhejte a kontaktujte nás hned teď. Váš sklad se zdravotním sortimentem a ochrannými pomůckami bude připraven na nápor Covid-19. Povinných testů pro zaměstnance budete mít vždy dostatek, kvalitní respirátory FFP2 ani roušky vám nedojdou. Své pracovníky můžete s klidným svědomím chránit ochrannými obleky a kvalitní desinfekcí.

Poptejte větší množství

Kamenná pobočka:
Hybernská 24, Praha 1 (pasáž)

Telefon:
+420 253 253 753

E-mail:
info@onlinemedical.cz