Rychlé domácí
CRP testy


Veroval® Nesnášenlivost lepku - domácí test

Trápí vás často nadýmání nebo pocit nafouklého břicha? Máte problém s častými průjmy? Nedaří se vám zhubnout? Tyto příznaky mohou ukazovat na nesnášenlivost lepku.

Otestujte se a najděte příčinu svých obtíží. S testem na nesnášenlivost lepku Veroval zjistíte výsledek už za 10 minut.

  • Rychlý a spolehlivý domácí test ke zjištění nesnášenlivosti lepku. 
  • Výsledek do 10 minut
  • Přesnost 98%

Detailní popis produktu

Trápí vás často nadýmání nebo pocit nafouklého břicha? Máte problém s častými průjmy? Nedaří se vám zhubnout? Tyto příznaky mohou ukazovat na nesnášenlivost lepku.

Otestujte se a najděte příčinu svých obtíží. S testem na nesnášenlivost lepku Veroval zjistíte výsledek už za 10 minut.

Jak test funguje?

Test z malého vzorku krve zjistí přítomnost protilátek proti transglutamináze (IgA protilátek), které jsou známkou nesnášenlivosti lepku. Tento test je vhodný k prvotní diagnóze, ale rovněž ke kontrole průběhu při léčbě a při dodržování diety. Zjistíte tak, zda se hlídáte dostatečně. Při bezlepkové dietě IgA protilátky během několika týdnů zanikají a po 6 měsících byste je již neměli vůbec detekovat. Spolehlivost testu Veroval pro nesnášenlivosti lepku je vyšší než 98 %.

Jednoduché použití

  • Potřebujete pouze jednu kapku krve.
  • Odeberte ji lancetou přiloženou k testu.
  • Smíchejte krev s roztokem. Je přitom důležité směs řádně protřepat.
  • Odkápněte směs na testovací kazetu a za 10 minut odečtěte výsledek
  • Bílkovina zvaná lepek

Často se vyskytující žaludeční a střevní potíže bez jasné příčiny, například nadýmání nebo průjem, mohou být způsobeny nesnášenlivostí lepku – bílkovinou obsaženou v mnoha potravinách. Dalšími příznaky nesnášenlivosti lepku může být výrazný úbytek na váze, častá tvorba aftů, projevy nedostatku živin nebo kožní onemocnění.

Značka:

VERONAL

Zdravý životní styl má dnes vysokou prioritu pro mnoho lidí. Díky svému komplexnímu portfoliu vychází značka Veroval vstříc požadavkům zákazníků, kteří chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou.Veroval má ve své nabídce přístroje a testy určené pro domácí diagnostiku, která umožňuje pravidelně monitorovat zdravotní stav, a včas tak rozpoznat možná zdravotní rizika. 

Distributorem výrobků značky Veroval je Hartmann.S revolučními domácími diagnostickými testy Veroval během několika málo vteřin například odhalíte nedostatek železa v organizmu, onemocnění bakteriálního původu a celé spektrum dalších zdravotních komplikací.

Všechny produkty jsou klinicky ověřené.

Dokumenty ke stažení:


Návod k použití

Velkoobchod

U nás v Online Medical máme stovky tisíc produktů skladem. V rámci velkoobchodu dodáváme pouze našim B2B partnerům, mezi které patří nemocnice, lékárny, úřady, školy i velké korporace. Zakládáme si na rychlosti dodání smluveného zboží díky velkým skladovým zásobám a široké nabídce produktů z oblasti zdravotního sortimentu a ochranných pomůcek.

Cenu stanovujeme vždy individuálně, proto neváhejte a kontaktujte nás hned teď. Váš sklad se zdravotním sortimentem a ochrannými pomůckami bude připraven na nápor Covid-19. Povinných testů pro zaměstnance budete mít vždy dostatek, kvalitní respirátory FFP2 ani roušky vám nedojdou. Své pracovníky můžete s klidným svědomím chránit ochrannými obleky a kvalitní desinfekcí.

Poptejte větší množství

Kamenná pobočka:
Hybernská 24, Praha 1 (pasáž)

Telefon:
+420 253 253 753

E-mail:
info@onlinemedical.cz